Rinkimų agitacija. Bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) rinkimų kampanijos sąskaitos.

Balsuokite už A.Zuoką
kovo 17 d.

Artūro ZUOKO koalicija
,,Laimingas Vilnius’’
PROGRAMA

NEMOKAMAS KOKYBIŠKAS VIEŠASIS TRANSPORTAS VILNIUJE GYVENAMĄJĄ VIETĄ DEKLARAVUSIEMS GYVENTOJAMS.NEMOKAMAS KOKYBIŠKAS VIEŠASIS TRANSPORTAS VILNIUJE GYVENAMĄJĄ VIETĄ DEKLARAVUSIEMS GYVENTOJAMS. Net 87 proc. vilniečių yra už nemokamą viešąjį transportą,  o Talino gyventojai jau šešerius metus važiuoja nemokamai. 

nemokamas kokybiškas viešasis transportas Vilniuje, tai:

KOKYBIŠKAS ŠVIETIMAS IR MAŽESNĖS MOKYKLOS IKI 600 VAIKŲ. Moksleiviai mokysis nedidelėse mokyklose šalia namų, o darželinukai lankys patogius miesto darželius. 

KETURI NAUJI DAUGIAFUNKCINIAI UGDYMO IR SPORTO CENTRAI KAIP LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRAS. Naujuose ugdymo ir sporto centruose po vienu stogu – skirtingų sporto sričių bazės, baseinai ir lavinimo būreliai, prieinami šalia gyvenantiems vaikams. 

NAUJI VILNIAUS PARKAI IR ATGIJUSIOS VIEŠOSIOS ERDVĖS. Pritaikysime esamas ir naujas erdves laisvalaikiui ir poilsiui, o Šeškinės Ozas taps nauju 50 ha miesto parku. 

IŠMANŪS SPRENDIMAI MIESTUI. Duomenimis paremti sprendimai ir modernios technologijos leis efektyviai teikti kokybiškas ir efektyvias paslaugas vilniečiams: 

MODERNUS LED GATVIŲ IR KIEMŲ APŠVIETIMAS. Naujas LED apšvietimas pakeis senas natrio lempas mieste, apšvies gatves ir miegamųjų rajonų kiemus, padidins saugumą:

SUTVARKYTI DAUGIABUČIŲ KIEMAI. Gyventojai, grįžę namo, turi jaustis saugūs savo kieme, rasti kur pastatyti automobilį ir džiaugtis žaliaisiais skverais, mažieji vilniečiai - vaikų žaidimų aikštelėmis. 

Daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas:

VILNIUS BE ŠIUKŠLIŲ. Skaidri ir aiški atliekų surinkimo tvarka ir atsiskaitymas už paslaugas.

SUTARTYS SU BENDRUOMENĖMISPABAIGSIME DAR IKI 2015 METŲ PARENGTUS PROJEKTUS 

Vilnius nuo 2015 metų buvo pasirengęs istoriniam šuoliui pirmyn su beveik 100 miestui svarbių projektų, kurie taip ir liko neįgyvendinti, tačiau juos būtina tęsti, kad užtikrintume vilniečių gyvenimo kokybę.

TRANSPORTO INFRASTRUKTŪROS DARBAI, KURIE TURI BŪTI ĮGYVENDINTI:

STRATEGINIAI OBJEKTAI IR PROJEKTAI, KURIE TURI BŪTI ĮGYVENDINTI:

ATVIRAS NAUJŲ IDĖJŲ BANKAS. Idėjų bankas Vilniui ir vilniečiams leis keistis savo idėjomis, siūlyti naujas ir dalyvauti aktyvių miestiečių gyvenime. Susipažinkite su vilniečių jau pasiūlytomis idėjomis, ko reikia laimingam Vilniui ir siūlykite savo!

KULTŪRAI: 

SPORTUI: 

PARTNERYSTĖ SU BENDRUOMENĖMIS

DAUGIAU KULTŪROS VILNIEČIAMS. Kūrybinės kultūrinės industrijos strategija taps svarbia ir svaria Vilnius 2035 strategijos dalimi, apimančia programas senjorams, naujų kultūros centrų steigimo projektus ir paramą kultūrai.

Sporto biudžetas bus atskirtas nuo kultūros, programinis kultūros rėmimas truks 3-5 metus. 

Sukursime programą KulTurtingas Vilnius senjorams, apimančią:

Skatinsime kultūrinių kūrybinių industrijų centrų steigimą (dirbtuves, galerijas, platformas jauniems menininkams).